LOKALITA

JAKO ŽÁDNÁ JINÁ

krok do města, krok do přírody

Projekt je umístěn ve středu Minic, historicky nejstarší části Kralup nad Vltavou. Vila je obklopena památkově chráněnými objekty, farou a kostelem. Přilehlá komunikace Vás dovede do Prahy, nebo na letiště. Výhodou jsou blízká autobusová a vlaková zastávka. A pokud toužíte uniknout do přírody, nabízí se např. přírodní památka Minická skála a údolí Rusavky. 

V okolí Minic se nachází mnoho kulturních a přírodních památek. Za pár minut chůze se dostanete na přírodní památku Minickou skálu nebo objevujte romantické údolí Rusavky. Zároveň se můžete těšit z pohledu na kostel svatého Jakuba Většího, který je nejstarší dochovanou stavbou v Kralupech nad Vltavou. 

Minice se nacházejí pouhých 20 Km od středu Prahy. V Praze jste tak autem do 30 minut. Využít můžete i hromadnou dopravu. Vlaky na Masarykovo nádraží jezdí v pravidelných půlhodinových intervalech. Dopravě do Prahy pomůže i obchvat Kralup, který naváže na Pražský okruh. Ať už za prací nebo za zábavou, kamkoliv do Prahy se tak dostanete do 45 minut. Velkoměsto na dosah.

Ať už se potřebujete dostat kamkoliv, cesta na letiště Vám nezabere déle než 20 minut. A protože je dům ze všech stran přirozeně uzavřen, nejen že jste chráněni před pohledem z venčí, ale nemusíte se bát ani nevítaných návštěvníků. Zatímco jste pryč, víte že Váš domov bude vždy v bezpečí.

Škola

Škola

Obchod

Škola

Plánovaný obchvat města Kralupy n. Vlt.

Vlakové nádraží směr

Praha/Děčín/Berlín

Cyklostezka směr Praha

Silnice směr

Praha/Letiště